Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9
Zápis do mateřské školy
10
Dopravní výchova
11 12
13 14 15 16
MŠ - školní výlet na kozí biofarmu v Ratibořicích
17
MŠ - výukový program E Liška - živá liška v MŠ, o jejím životě a životě v lese
18 19
20 21
MŠ sportovní hodina s cvičebními pomůckami bObles
22 23 24
Školní fotografování
25 26
27 28 29 30 31 1 2


Jsme plně organizovaná základní devítiletá škola, kterou navštěvují
především žáci z Budkova, místního dětského doma a okolních obcí.  Škola se skládá z mateřské školy, školní družiny, základní školy a školní kuchyně. Ve třídách máme nižší počty žáků, proto je možné věnovat se každému žákovi individuálně, brát ohledy na jeho specifické potřeby a zvláštnosti a rozvíjet každého žáka úměrně dle jeho schopností a možností. Prostředí naší školy připomíná téměř rodinu, proto se profilujeme jako škola rodinného typu.

Naším cílem je pomáhat každému žákovi všestranně se rozvíjet a získat znalosti a praktické dovednosti, které mu pomohou při hledání vlastní cesty k životní spokojenosti a nasměrují ho ke správnému začlenění do budoucího života. Zároveň učíme žáky naslouchat ostatním, vzájemně se respektovat a akceptovat rozdílnost každého z nás.

Vzdělávání ve škole probíhá podle vzdělávacího programu ROVNOST (rozum, radost, rodina, otevřenost, vzdělání, názornost, ohleduplnost, společně, tvořivost).

VÍCE O ŠKOLE

img.png


 

Fulltextové vyhledávání

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Překladač (translate)