MS florbal, O2 arena Praha
Mikulášská besídka s nadílkou, 10.00hod.
Sladké vánoční posezení, ve 13.00 hod. v MŠ
Vánoční nadílka zvířátkům v lese
BIATLON NMNM
Bruslení

Domů > Školní družina

Školní družina

Školní družina tvoří ve dnech školního vyučování mezistupeň mezi výukou ve škole a výchovou v rodině.

Posláním zájmového vzdělávání je naplňování zájmů a potřeb dětí v jejich volném čase. Zabývá se aktivitami potřebnými pro rozvoj osobnosti, kompenzuje jednostrannou zátěž ze školy, duševní hygienu, má funkci výchovnou, vzdělávací, kulturní, preventivní, zdravotní (relaxační a regenerační), sociální a preventivní, rozvíjí schopnosti, znalosti, dovednosti, talent, upevňuje sociální vztahy dětí.

Všechny děti mají možnost výběru různých her, stavebnic, knih, časopisů a hraček, které každým rokem doplňujeme podle potřeby a zájmu dětí. Mohou si vybrat, do jaké činnosti se zapojí. Pravidelně jsou připravovány výtvarné, pracovní, hudební, literární, poznávací a pohybové činnosti. Nezapomínáme na pobyt venku, který slouží k obnovení duševních a fyzických sil. Chodíme na vycházky do parku a okolí školy, nebo využíváme sportovní hřiště a také dětmi oblíbené dětské hřiště.