Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13
Projektový den Malí architekti
14 15 16 17
18 19 20
projektový den Cvičení ve školce
21
MŠ projektový den mimo školu-Profesionální hasiči
22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ - zákaz osobní přítomnosti žáků na základním vzděláváníS účinností od dne 11. března 2020 se až do odvolání ZAKAZUJE osobní přítomnost žáků na základním vzdělání.

Upozorňuji, že opatření týkající se zákazu přítomnosti žáků se NEVZTAHUJE na děti z mateřských škol, tzn., že provoz mateřských škol není prozatím tímto opatřením dotčen!

Vzhledem k množícím se dotazům týkajících se formulářů potřebných k uplatnění ošetřovného pro rodiče dětí mladších 10 let v souvislosti s šířením nákazy Covi-19 zveřejňuji odkaz na webové stránky ČSSZ, kde najdete všechny potřebné informace včetně požadovaného tiskopisu.

Potřebné potvrzení Vám po telefonické domluvě vystavíme v úředních hodinách v ředitelně školy.

https://www.cssz.cz/web/cz/-/karantena-a-osetrovne-informace-pro-rodice-a-skolska-obdobna-zarizeni-

Sledujte prosím webové stránky školy.

 

Odůvodnění:
Mimořádné opatření je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě.
Předmětem opatření je zákaz vzdělávání na všech typech škol pro potřebu ochrany před výskytem a šířením onemocnění COVID-19. Hromadné vzdělávání na všech typech škol.
představuje vyšší riziko přenosu onemocnění vzhledem k vysoké kumulaci osob ve vymezeném prostoru.
Opatření se zaměřuje na všechny osoby organizující vzdělávání podle shora uvedených zákonů.
Toto opatření je jedním z důležitých předpokladů zamezení šíření onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem SARS-CoV-2 na území České republiky.
Neprodlená realizace tohoto opatření je nezbytná pro adekvátní zhodnocení rizika vzhledem k současné nepříznivé epidemiologické situaci ve výskytu onemocnění COVID-19, a proto den nabytí účinnosti tohoto mimořádného opatření je den jeho vydání.


Fulltextové vyhledávání

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Překladač (translate)