Domů > Základní škola > Předměty > Zeměpis

Zeměpis

Nezapomeňte! Startujeme přípravu na soutěž pořádanou KÚ Kraje Vysočina "Poznej Vysočinu". Tvoje příprava spočívá v samostudiu. Ukaž, jestli jsi tak dobrý/á, jak říkáš a natři to všem spolužákům z našeho kraje. Studuj kulturu, osobnosti, sport, významné události, politiku, zeměpis, přírodu Kraje Vysočina a mnohé další. Pokud budeš úspěšný/á, čekají na tebe skvělé odměny a hlavně dvoudenní pobyt v Praze nabitý skvělým programem. Ale nebude to zadarmo. Minimálně si projdi odkazy v následujícím dokumentu. Hodně štěstí.

Poznej Vysočinu

Dřív nebo později prostor pro šestou třídu zaplníme. Průběžně sledujte.

Dřív nebo později prostor pro sedmou třídu zaplníme. Průběžně sledujte.

Dřív nebo později prostor pro sedmou třídu zaplníme. Průběžně sledujte.

Máte problémy s hlavními městy Evropy? Neznáte-li Evropu, nejste Evropanem. To by byla přeci škoda. K trénování hlavních měst klikni na odkaz níže. Pomůže Ti při učení? Budu rád znát tvůj názor. Hru můžeš využít i pro další znalosti ze zeměpisu.

Hlavní města Evropy - při klikání pracuj s atlasem!

Dřív nebo později prostor pro devátou třídu zaplníme. Průběžně sledujte.

A je tu opět oblíbená obrysová mapa. Zkrátka činnost, za kterou dostaneš pěknou známku. Když pracuješ s atlasem, tak je to hračka. Ještě větší hračka to však je, když soutěžíš a snažíš se zlepšovat. Zkus to v odkazu níže. CHKO, města, kraje, řeky a další zeměpisné reálie nejen České republiky zde najdeš a pak jen klikáš, zlepšuješ se a tím vlastně trénuješ. Ideální odpočinek mezi učením na jednotlivé předměty.

slepemapy.cz