Domů > Školní jídelna > Odhlášení/přihlášení obědů přes internet

Přihlašování/odhlašování obědů přes internet

Vážení strávníci,

od ledna 2021 je možnost odhlašovat a přihlašovat stravu ve školní jídelně při ZŠ a MŠ Budkov prostřednictvím webových stránek www.strava.cz.

Na této stránce do pole „Výběr jídelny“ vepište číslo 7127 (pokud někdy zapomenete číslo jídelny, klikněte vpravo na symbol lupy a najděte si Budkov – ZŠ a MŠ a klepněte na uvedené číslo).

Dále vyplňte pole „Uživatel“ ve tvaru jmeno.prijmeni. Pište malými písmeny, bez mezer a mezi křestním jménem a příjmením udělejte tečku. Například jan.fiala. Ten samý údaj (jmeno.prijmeni) vyplňte do pole „Heslo“. Kliknutím na zelené pole „Přihlásit“ se objeví naše jídelna.

Po přihlášení budete vyzváni k doplnění vaší e-mailové adresy. Pokud tak učiníte, budete dostávat do vašich e-mailových stránek informace ze školní jídelny. Pokud e-mailovou adresu vyplňovat nechcete, přejděte k tlačítku „Objednávky“.

Nahoře klikněte na „Objednávky“, objeví se příslušné dny s automaticky přihlášenou stravou. Zde si můžete odhlásit určitý stravovací den prostřednictvím zatrhávacích políček. Pokud učiníte změnu (přihlášení, odhlášení), musíte tuto změnu potvrdit klepnutím na zelené tlačítko „Odeslat“.

Pondělní stravu je možné odhlásit do neděle 20:00 hodin. V aktuálním stravovacím dni již nelze stravu odhlásit. Aplikace na tuto skutečnost upozorní červeně podbarveným hlášením.

Po prvním přihlášení Vám doporučujeme změnu Vašeho hesla v sekci „Nastavení“. Doporučujeme vyplnit také Váš e-mail, aby Vám aplikace měla kam zaslat odkaz pro obnovu hesla v případě, že heslo zapomenete.

Je možné stáhnout si také mobilní aplikaci strava.cz na play.google.com nebo na apps.apple.com.