Aktuálně

Štítky:

Nová rubrika - PŘEDMĚTY

Datum konání: 18. 12. 2017 - 31. 1. 2018

Sledujte novou rubriku "Předměty" v levém menu. Průběžně ji budeme plnit. Někdo více, někdo méně. Najdete zde informace pro žáky, které jim mohou ulehčit domácí přípravu, která se někdy zdá být velmi minimální. Ne u všech, ne vždy.

Více

Autor: Mgr. Jiří Záškoda Publikováno 18. 12. 2017 23:12

Sportovní podzim bramborový nebo v barvě bronzu

Děkujeme všem reprezentantům naší školy, kteří jí letošní podzim dělali dobré jméno na poli sportovním. Poděkování sportovcům úvodem krátké sportovní reportáže je skutečně na místě. Nezaháleli. Hoši a stejně tak děvčata jsou sto konkurovat školám mnohem větším a hlavně školám, které mají na výběr mnohem více sportovců, kteří se věnují nějakému sportu na vysoké úrovni. To je z mého pohledu velmi pozitivní. Nevídaný běh našich sportovců...

Více

Autor: Mgr. Jiří Záškoda Publikováno 18. 12. 2017 22:29

Okrskové kolo florbalu mladších žáků

Datum konání: 21. 11. 2017

Hoši z 6. a 7. třídy (Marek Šimka, Jaroslav Pokorný, Josef Navrátil, Radek Venhoda, Štěpán Midrla, Jaroslav Fajmon, Michal Pokorný, Milan Vospěl) se zúčastnili okrskového kola florbalu mladších žáků a obsadili krásné 3. místo. Děkujeme!

Více

Autor: Mgr. Josef Vala Publikováno 22. 11. 2017 13:18

Úspěch ve florbalu

Datum konání: 16. 11. 2017

Hoši z 1. stupně se zúčastnili okresního kola florbalu a obsadili krásné 4. místo.

Více

Autor: Mgr. Josef Vala Publikováno 20. 11. 2017 12:20

Lyžařský výcvikový kurz 2018

Datum konání: 9. 10. 2017

Od 9. 10. do 20. 10. 2017 mají žáci 4. až 9. třídy možnost přihlásit se na LVK, který se bude konat v týdnu od 4. do 9. března 2018 ve SKI areálu Lipno nad Vltavou. Přihláška a předběžné informace.

Více

Autor: Mgr. Josef Vala Publikováno 9. 10. 2017 14:21

Přespolní běh

Datum konání: 3. 10. 2017

Výsledková listina

Mladší žáci (Navrátil Josef, Venhoda Radek, Šimka Marek, Midrla Štěpán, Fajmon Jaroslav) a staří žákyně ( Seveldová Lenka, Šimková Barbora, Nováková Renata, Ralbovská, Bendová Eliška) reprezentovali naši školu v týmové soutěži přespolního běhu. Hoši obsadili celkové 5. místo, děvčata 13. místo.

Datum konání: 29. 5. 2017

V pondělí 29. 5. 2017 nám ve škole předvedlo svůj program "Životem jdu s písničkou" SLUNKO - dětský pěvecký sbor z Třebíče pod vedením paní Heleny Noskové. V programu vystoupila i herečka Radka Blatná - Dokulilová.

Více

Publikováno 1. 6. 2017 8:24

Domamilské hry

Datum konání: 26. 5. 2017

Žáci prvního stupně se v pátek 29. května 2017 zúčastnili již 19. domamilských sportovních her.V týmových soutěžích si vedli výborně. Ve fotbale skončili na prvním místě a ve vybíjené obsadili místo druhé.V individuálních soutěžích se naši žáci umístili následovně: